Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про цілодобову роботу оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у зв’язку з погіршенням погодних умов

Дата: 09.01.2019 17:24
Кількість переглядів: 437

У Великоновосілківському районі продовжує цілодобову роботу оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у зв’язку з погіршенням погодних умов на території Донецької області. Очолює штаб голова районної державної адміністрації Ганна Ященко.

Організовано чергування в цілодобовому режимі спеціалізованих служб:

 1. Інженерна спеціалізована служба;
 2. Протипожежна спеціалізована служба;
 3. Спеціалізована служба енергетики;
 4. Медична спеціалізована служба;
 5. Спеціалізована служба охорони громадського порядку.

Для виконання робіт залучено снігоприбиральну та аварійно-рятувальну техніку. Створено резерв паливно-мастильних (для забезпечення роботи техніки) та посипного матеріалів. Також залучено підрозділи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за типовими напрямами роботи, а саме:

 • з ремонту і відновлення доріг і мостів;
 • електрозабезпечення;
 • водозабезпечення;
 • теплозабезпечення;
 • аварійно-газотехнічні;
 • комплексні аварійно-технічні.

Визначено проблемні ділянки доріг та техніку, що за ними закріплено

Організовано чергування в цілодобовому режимі бригад екстреної медичної допомоги із залученням автотранспорту підвищеної прохідності (повний привід)

Визначено місця стоянки (відстою) великовагового автотранспорту. Організовано розгортання та функціонування стаціонарних та мобільних пунктів обігріву. Передбачено використання (за необхідністю) 16 одиниць джерел автономного живлення. В цілодобовому режимі організовано чергування екіпажів національної поліції (патрульної поліції).

Оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації знаходиться за адресою: 85500, Донецька обл., Великоновосілківський район, смт Велика Новосілка, пров. Аграрний, будинок 23-А. Телефон начальника штабу, голови райдержадміністрації Ганни Ященко (062) 43 21334


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора