Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 17.08.2018 17:48
Кількість переглядів: 539

08.08.2018 року фахівцем із соціальної роботи Тохтаровою Т.П. біля Костянтинопільського сільського будинку культури серед учнівської молоді проведено співбесіду на тему: «Моральні та духовні цінності сім’ї», з метою осмислення відносин у яких виступає особистість, вироблення взаємної довіри та поваги.

Діти уважно слухали лектора, задавали питання та розповідали про традиції своєї сім’ї.

Охоплено 15 осіб віком до 15 років.

 

14.08.2018 року фахівцем із соціальної роботи Громовою Л.І. поблизу річки с. Андріївка, серед дітей шкільного віку, проведено співбесіду на тему: «Правила поведінки на воді».

Захід проведено з метою ознайомлення дітей з правилами поведінки біля водоймищ та на воді, навчити їх дотримуватись зазначених правил, виховати безпечну поведінку під час плавання.

Охоплено 7 осіб віком до 15 років.

 

15.08.2018року фахівцем із соціальної роботи Кужель С.Б. спільно з провідним інспектором Великоновосілківського РВ ГУДСНС Єременко І.Г., головою Старомайорської сільської ради Башировим В.М. на території Старомайорської сільської ради серед дорослих членів родин з числа тих сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та місцевого населення проведено профілактичну бесіду на тему: «Правила поводження з електроприладами».

Захід проведено з метою безпечного поводження з електроприладами та дотриманням правил поведінки з вогнем.

Нагадано про небезпечне вмикання великої кількості електроприладів одночасно, від чого перегріваються електропровідники, що може спричинити виникнення пожежі та ураження струмом. Також серед учасників розповсюджено інформаційно–просвітницькі буклети та пам’ятки стосовно даної теми.

 Охоплено 37 осіб.

 

16.08.2018 року фахівцем із соціальної роботи Яцун Н.І. у Новопетриківському дошкільному навчальному закладі ясла-садку «Сонечко» проведено бесіду на тему: «Ми пишаємось, що ми українці».

Метою бесіди стало поглиблення знань дітей про Україну, ознайомлення з державними символами України. А також, сформувати національну свідомість дітей, розвити пізнавальні інтереси, виховати патріотів рідної держави, повагу до її символів, любов до рідного краю, його історичного минулого та сучасного.

Діти залюбки прийняли участь у обговоренні теми, дізнались про традиції свого народу та наприкінці заспівали українські пісні.

Охоплено 9 дітей.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора