Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відкриття агентського пункту обслуговування громадян в Краснополянській сільській раді

Дата: 05.10.2018 17:54
Кількість переглядів: 480

З метою створення умов безперешкодного доступу громадян до пенсійних послуг, 05 жовтня 2018 року в Великоновосілківському районі відкрито черговий (четвертий за рахунком) агентський пункт обслуговування громадян у Краснополянській сільській раді.

В урочистому відкритті агентського пункту обслуговування громадян у Краснополянській сільській раді взяли участь: начальник головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Рад Наталія Сергіївна, перший заступник голови Великоновосілківської районної державної адміністрації Алчієв Олександр Сергійович, заступник голови Великоновосілківської районної ради Петрова Людмила Василівна, начальник Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Зрожевська Ольга Анатоліївна, голова Краснополянської сільської ради Тишлек Любов Дмитрівна та представники Краснополянської громади.

Площа території Краснополянської сільської ради складає 107,6 км кв., її повноваження розповсюджуються на один населений пункт - село Красна Поляна, населення якого складає 4052 чоловік, з яких 1642 пенсіонери. Крім того, до відповідного агентського пункту також можуть звертатися за отриманням послуг мешканці сусідніх Новопетриківської та Євгенівської сільських рад, в яких зареєстровано 2876 мешканців, в тому числі – 1989 пенсіонерів, багато з яких відносяться до пільгових категорій населення: інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни, діти війни, постраждалі від аварії на ЧАЕС, переселенці.

Відстань від населених пунктів Новопетриківка, Євгенівка та Красна Поляна до територіального управління Пенсійного фонду України в  смт Велика Новосілка складає  45 км, 29 км та 47км. Тепер мешканці вищевказаних сільських рад можуть вирішити питання з пенсійного забезпечення безпосередньо за місцем проживання, без зайвих витрат часу та коштів.

 

Для зручності кожного відвідувача, в агентському пункті облаштовано окремий кабінет. Прийом відбуватиметься у відремонтованому приміщенні, забезпеченому необхідними меблями, комп’ютерною технікою з доступом до мережі Інтернет, принтером, сканером, фотокопіювальним пристроєм.

Двічі на місяць (2 та 4 понеділок місяця з 12.00 до 16.30), мешканці Краснополянської, Новопетриківської та Євгенівської сільських рад, а також наближених до них населених пунктів, матимуть змогу отримати наступні послуги:

- попередня правова оцінку документів для призначення та перерахунку пенсій;

- консультації та роз’яснення з питань пенсійного забезпечення;

- замовлення та видача довідок;

- інформація з реєстру застрахованих осіб за формою ОК-5, ОК-7;

- видача пенсійне посвідчення;

- реєстрація на веб-порталі Пенсійного фонду України;

- інша довідкова інформація з питань пенсійного забезпечення.

Відкриття четвертого агентського пункту в районі є черговим кроком до поліпшення рівня обслуговування громадян району, що здійснюється на виконання Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 № 672-р «Про схвалення Стратегії та модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора