Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 22.07.2018 18:44
Кількість переглядів: 653

16.07.2018 року фахівцем Тахтаровою О.Ю. біля річки у с. Багатир серед учнівської молоді проведено бесіду на тему: «Правила поведінки на воді». Мета бесіди: ознайомлення дітей з тим, як треба себе поводити на річці влітку; що робити у випадку рятування; показати та розповісти про прийоми першої допомоги,  які речі мати при собі дітям які не вміють плавати. Охоплено 10 дітей.

17.07.2018 року фахівцем Тохтаровою Т.П. на ігровому майданчику у с. Костянтинопіль проведено бесіду на тему: «Особиста безпека, поведінка дітей з незнайомими людьми». Мета бесіди: розширення знань з основних правил особистої безпеки з незнайомими людьми на вулиці; ознайомлення та вивчення способів уникнення небезпеки, розвинення здатності орієнтуватись у складних ситуаціях, вміти оцінювати небезпеку та вибирати дії самозахисту, виховувати спостережливість. В заході взяли участь  7 дітей.

З метою ознайомлення учнів з базовою інформацією про туберкульоз, пояснення шляхів зараження туберкульозом та  умовами, що сприяють розвитку цього захворювання, 17.07.2018 року на території дитячого майданчика у с. Андріївка фахівцем Громовою Л.І. серед дітей проведено співбесіду на тему: «Обережно!!!Туберкульоз!!!». Учасниками даної теми стали діти до 14 років, які із захопленням взяли участь у обговоренні теми. Діти навчились розпізнавати ознаки зараження туберкульозом, пояснювати наслідки зараження, дотримуватись простих правил профілактики захворювання. Також наприкінці серед учасників розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів. Охоплено 12 дітей.

З метою поширення інформації та знань про правила поведінки дітей влітку, про правила дорожнього руху, про правила пожежної безпеки, про безпечне поводження біля відкритих водоймищ та на воді, 17.07.2018 року у Роздольненському молодіжному центрі «Нові горозонти» фахівцем Нікітіною І.В. проведено просвітницьку бесіду на тему: «Правила поведінки неповнолітніх під час літніх канікул». Наприкінці учасники отримали невеликі пам’ятки з приведеної теми. У заході взяли участь 20 осіб.

З метою ознайомлення дітей з причинами виникнення ВІЛ - інфекції, поглиблення знань про вірусні захворювання людини, формування усвідомлення в тому, що тільки власний досвід життя, поведінки та вчинків гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ, 18.07.2018 року у Великоновосілківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей провідним фахівцем Резниченко О.В. проведено лекцію на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІД». Діти навчились оцінювати ризики у різних ситуаціях, розрізняти три стадії Віл-інфекції та їх ознаки. Дітей проінформовано про різні види венеричних захворювань, про ранню вагітність та про загрозу її припинення самотужки. Охоплено 13 осіб.

 

        


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора