Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Розвиток бізнесу на території Великоновосілківського району за фінансової підтримки програми «Український донецький куркуль»

Дата: 24.04.2018 19:02
Кількість переглядів: 632

В ході робочої поїздки очільник Донецької області Жебрівський П.І. спільно з в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієвим О.С., в.о директора департаменту економіки Донецької облдержадміністрації Чуріковою Г.П., народним депутатом України Сажко С.М. відвідали підприємця Дорогокуплю М.П., який у 2017 році отримав фінансову підтримку на реалізацію власного проекту по програмі «Український донецький куркуль.

Сума проекту «Створення стоматологічного кабінету шляхом закупівлі необхідного стоматологічного обладнання» склала 350,0 тис. грн. З районного бюджету виділено кошти в сумі 175,0 тис. грн. Закуплено та встановлено стоматологічну установку Ajax AJ12, датчик FONA CDR розмір 1 в комплекті (в т.ч. датчик СD для калібрування), система рентгенівська FONA X70 на 120-230 В з плечем настінної системи М60, автоклав Europa B EVO 20, компресор стоматологічний Ajax202.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора