Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Триває перевірка готовності освітніх закладів району до початку навчального року

Дата: 11.08.2018 19:28
Кількість переглядів: 504

Підготовка закладів освіти району до роботи у новому навчальному році та під час опалювального періоду перебуває під постійним контролем керівництва Великоновосілківської райдержадміністрації.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С., у рамках перевірки готовності освітніх закладів району до навчального року, відвідав Андріївську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Костянтинопільську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Розливенську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Основна увага при огляді зверталася на стан системи опалення, покрівлі, якість поточного та капітального ремонту, стан їдальні, харчоблоку, прилеглої території, вигляд фасаду шкільної будівлі, озеленення території.

При спілкуванні з директорами шкіл, в.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. цікавився проблемами вчителів та загальноосвітнього закладу в цілому, висловлював свої зауваження та пропозиції.

Очільник району окреслив завдання, які необхідно вирішити в кожному відвіданому закладі – провести роботу з ремонту котелень. В Андріївській ЗОШ І-ІІІ ступенів потрібно провести роботу з ремонту стелі в шкільній їдальні, в Костянтинопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів провести поточний ремонт  в деяких класних кімнатах.

Алчієв Олександр Сергійович зауважив, що побачив першочергові освітянські проблеми, над вирішенням яких буде працювати разом зі своєю командою та зазначив, що хід підготовки закладів освіти вселяє упевненість, що 1 вересня діти прийдуть у світлі, відремонтовані школи. Зовнішній вигляд шкіл наближається до сучасних стандартів. Поступово, крок за кроком проводиться робота з ремонту і осучаснення всіх загальноосвітніх закладів району.

Для покращення технічного стану та досягнення енергоефективності будівлі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за рахунок залучених коштів Державного фонду регіонального розвитку, проведено капітальний ремонт (термореновація) будівлі.

В.о. голови райдержадміністрації Алчієв О.С. висловлює щиру подяку батькам, меценатам, вчителям та всім, хто взяв участь у підготовці загальноосвітніх закладів району до нового навчального року.

Робочі візити до загальноосвітніх закладів району, у рамках перевірки готовності до роботи у навчальному році, продовжуються.

Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Розливенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Костянтинопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора