Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ТУРБОТА ПРО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ

Дата: 26.09.2018 23:44
Кількість переглядів: 562

За запрошенням першого заступника голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієва Олександра Сергійовича, 26 вересня 2018 року, завітав до вихованців Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей військовий капелан Християнської Служби Порятунку Поляков Олексій Андрійович, який за покликом серця вирушив на фронт, щоб воювати Святим Писанням і передавати віру.

Олексій Андрійович повідомив, що тільки з вірою в серці і любов’ю до України здобувається перемога та розповів про мінну небезпеку, показав на фото-прикладах, як можна виявити міну, як діяти і чого категорично не можна робити, і як вберегти себе від можливих небезпек; продемонстрував за допомогою наглядного матеріалу основні методи надання домедичної допомоги постраждалим.

Бесіда була цікавою, пізнавальною і мала великий практичний характер, оскільки діти із великим задоволенням слухали, та за допомогою військового капелана спробували набути навиків надання домедичної допомоги постраждалому, а також бути в ролі потерпілого.

Діти подякували військовому капелану Полякову Олексію Андрійовичу, першому заступнику голови Великоновосілківської райдержадміністрації Алчієву Олександру Сергійовичу за чудові інформаційні години та повідомили, що запам’ятали головні поради та навчилися методики накладення пов’язок та джгута.

Вдячні діти передали свої малюнки з щирими побажаннями військовому капелану та тренеру-волонтеру Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ в Україні, які передадуть їх 28 – й військовій бригаді Збройних сил України до Дня захисника України.

У листах вихованці центру подякували військовим за мужність і героїзм, бажали бійцям перемоги, а головне повернутися живими до своїх рідних.

Великоновосілківська райдержадміністрація висловлює подяку учасникам заходу та приватному підприємцю, партнеру компанії «Нова Пошта» на території Великоновосілківського району, волонтеру Соломка Ользі Олександрівні за співпрацю та допомогу.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора