Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

УВАГА ВАКАНСІЇ!

Дата створення: 14:12 20.01.2020, Переглядів: 19

ІНФОРМУЄМО ПРО НАЯВНІСТЬ ВІЛЬНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ СТАНОМ НА 20.01.2020 ПО ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОМУ РАЙОНУ:

«Медіаграмотність»

Дата створення: 14:08 20.01.2020, Переглядів: 69

Наш світ змінюється з розвитком інформаційно-комунікаційних технологій, а разом з ним змінюються й умови, в яких  зростають, навчаються та розвиваються діти. Технології дають нам не тільки додаткові можливості, а й створюють нові загрози.

"Різдвяні передзвони 2020"

Дата створення: 15:47 17.01.2020, Переглядів: 41

Кожен, хто любить українські народні традиції, звичаї та обряди, є активним учасником відкритого районного свята колядок та щедрівок «Різдвяні передзвони», що традиційно відбувається у січневі дні. Цього разу свято відбулось 17 січня 2020 року на центральній площі селища Велика Новосілка. Метою дійства стало збереження та популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща, розвиток духовності, піднесення творчої активності дітей, молоді та старшого покоління на кращих  зразках традиційної української культури.

Опитування представників бізнесу щодо інноваційної діяльності та актуальних потреб в R&D

Дата створення: 14:28 17.01.2020, Переглядів: 54

Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Бесіду серед учнів 3-5 класів на тему: «Комп’ютерна залежність та її наслідки»

Дата створення: 13:54 17.01.2020, Переглядів: 21

15.01.2020 року  на території Шевченківської сільської ради у Шевченківському молодіжному центрі «Оріон» фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Лавровою І.О. серед учнів 3-5 класів Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  проведено бесіду на тему: «Комп’ютерна залежність та її наслідки». 

Про посилення контролю за дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування

Дата створення: 13:49 17.01.2020, Переглядів: 149

З метою посилення контролю суб`єктами взаємодії за утриманням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються та проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, прийомних сім`ях, дитячих будинках сімейного типу Великоновосілківського району проведено робочу нараду за участю: головного лікаря комунального підприємства «Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Бінат М.М., заступника головного лікаря комунального підприємства «Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»   Єрмакович Т.М., виконуючого обов`язки начальника служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації Магомедової С.С., директора Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Кузічевої Т.В., старшого інспектора ЮП Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області, капітана поліції Демуренка В.В. Було розглянуто механізм взаємодії, обов`язки та завдання суб`єктів взаємодії з питань контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Дата створення: 16:52 16.01.2020, Переглядів: 28

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості(http://skills.dcz.gov.ua/).

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 14:15 16.01.2020, Переглядів: 29

16.01.2020 року відбулось засідання комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.  В ході засідання розглянуто 12 заяв про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та про призначення субсидії на придбання скрапленого балонного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та оплату житлово-комунальних послуг. За результатами обговорення субсидію вирішено призначити усім заявникам.  

Шукаємо кандидатів у батьки!

Дата створення: 13:57 16.01.2020, Переглядів: 58

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить організаційну роботу щодо створення у  нових прийомних сімей.

Управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та АПК Великоновосілківської райдержадміністрації інформує

Дата створення: 16:53 14.01.2020, Переглядів: 20

Грант на навчання у вищому навчальному закладі Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурси для обдарованої молоді на отримання грантів на навчання в УКД за наступними напрямками: