Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників

Дата створення: 09:01 03.10.2018, Переглядів: 423

«Бажаєте взяти на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування?»

Дата створення: 14:33 02.10.2018, Переглядів: 394

З метою привернення уваги населення до питання  влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сім’ї громадян України (усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу) службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з Великоновосілківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 28 вересня розповсюджено буклети «Бажаєте взяти на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування?» серед населення Великоновосілківського району.

Змагання з міні-футболу

Дата створення: 14:12 02.10.2018, Переглядів: 352

29 вересня 2018 року на стадіоні «Колос» смт Велика Новосілка відбулися змагання з міні-футболу серед команд школярів 2005 р.н. і молодше. У змаганнях взяли участь 14 команд по 10 гравців, а саме:   учні Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Богатирської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великоновосілківської  гімназія з ЗОШ І ступеня, Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Комарської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснополянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Новопетриківської ЗОШ І-ІІ ступенів, Новопетриківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Розливенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Старомайорської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Урочисте відзначення Міжнародного дня людей похилого віку

Дата створення: 16:44 01.10.2018, Переглядів: 419

Сьогодні, 1 жовтня, у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району Донецької області (селище Благодатне)  відбулося відзначення Дня людей похилого  віку. Літніх людей привітали теплими словами і подарунками голова Великоновосілківської райдержадміністрації Ященко Ганна Анатоліївна та голова  Великоновосілківської організації «Великоновосілківська районна рада ветеранів» Тараш Василь Васильович. До них приєдналися з своїми привітаннями та концертною програмою колективи художньої самодіяльності «Майорчанка» (Старомайорський СБК), «Терниця» (Благодатненський СБК) та викладачі Великоновосілківської музичної школи.

«Усиновлення – це любов назавжди»

Дата створення: 14:33 30.09.2018, Переглядів: 404

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято День усиновлення. Кожного дня все більше і більше громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей.

Робоча нарада

Дата створення: 14:58 28.09.2018, Переглядів: 372

Згідно Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у Великоновосілківському районі здійснюється нове будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікаря з житлом для медичних працівників в с. Андріївка.