Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

15 Липня, 2019 р., 10:42
Захід відбувся з метою допомогти дітям у розв’язанні їх правових проблем, сприяння усвідомленню прав та обов’язків, уміння приймати рішення у складних ситуаціях.
15 Липня, 2019 р., 09:35
13 липня за участю в.о. голови райдержадміністрації Олександра Алчієва в спортивній залі Районного культурно-оздоровчого комплексу було проведено відкритий турнір з настільного тенісу організований за підтримки Великоновосілківської райдержадміністрації.
12 Липня, 2019 р., 22:13
09 липня 2019 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації розпочато передачу дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць Великоновосілківського району попередніх списків виборців та іменних запрошень для позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
11 Липня, 2019 р., 17:02
Сьогодні, 11 липня, у Великоновосілківській РДА під керівництвом заступника голови Євгена Кіруцака відбулось засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що було присвячене питанню сміття. Нарада відбулась за участю головного спеціаліста відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів-державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Донецької області Олени Мельничук. Головною метою засідання стало питання поводження з твердими побутовими відходами у Великоновсілківському районі, зокрема, організації робіт по рекультивації сміттєзвалища в околицях села Времівка Великоновосілківської селищної ради. Відомо, що смітник виник ще близько 40 років тому на території колишнього піщаного кар’єру. Після обговорення всіх кутів проблеми, члени комісії вирішили створити план подальших дій, та скласти загальний для всіх рад району алгоритм поводження з відходами. Всім учасникам засідання дано доручення надати пропозиції, що в подальшому увійдуть до зазначеного плану.
11 Липня, 2019 р., 15:54
Днями перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Алчієв спільно з головним лікарем КП охорони здоров’я «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Марією Бінат відвідав об’єкти соціальної сфери Іскрівської і Комарської сільських рад району.  Наразі в амбулаторіях і фельдшерсько-акушерських пунктах сіл проходять ремонтні роботи за рахунок коштів районного бюджету. Зокрема, в лікарській амбулаторії с. Комар відбувається реалізація проектів «Капітальний ремонт будівлі лікарської амбулаторії» на суму 211 тис. 727 грн та «Капітальний ремонт підлоги лікарської амбулаторії» на суму 299 тис 877 грн.  Олександр Сергійович перевірив хід і якість ремонтних робіт та надав відповідні доручення. Крім медичних закладів, перший заступник голови РДА відвідав Комарську і Веселівську загальноосвітні школи, де сьогодні активно розгорнулась підготовка до вересня 2019 року.
11 Липня, 2019 р., 11:27
11 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям . В ході засідання розглянуто 6 заяв про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 13 заяв про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та про призначення субсидії на придбання скрапленого балонного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та оплату житлово-комунальних послуг.
11 Липня, 2019 р., 10:28
Інформаційна кампанія «Вертаємо своє» – це про повернення територій, людей і свободи на наші землі. Український прапор має майоріти над кожним українським населеним пунктом.
10 Липня, 2019 р., 18:29
10 липня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Алчієв відвідав підприємство Максима Іщенко – учасника програми «Український Донецький куркуль». Максим Сергійович, за рахунок коштів програми підтримки малого і середнього підприємництва, відновив роботу олійного цеху в с. Андріївка. Ціллю його програми було збільшення об’ємів виробництва, підняття рентабельності, створення робочих місць і виробництво продукції експортного напрямку. Обласна державна адміністрація підтримує проекти, профінансовані за рахунок програми. Сьогодні підприємство також відвідали представники обласного департаменту економіки.
10 Липня, 2019 р., 15:38
Відповідно до п. 1 розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 24.10.2018 року № 1290/5-18 «Про упорядкування окремих завдань, покладених на структурні підрозділи Донецької обласної державної адміністрації» функції з формування та реалізації на території області державної соціальної політики з оздоровлення та відпочинку дітей передано від Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації до Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації.
10 Липня, 2019 р., 14:55
Державна реєстрація безхазяйного нерухомого майна.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора