Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

14 Червня, 2019 р., 11:21
На передодні Вашого професійного свята – Дня Медичного працівника, Великоновосілківська райдержадміністрація висловлює найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії,тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!
14 Червня, 2019 р., 10:27
13 червня 2019 року на території музею-садиби В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа відбувся перший спільний проект районна творчо-мистецька толока «ТЕАТРАЛЬНЕ ПЕРЕХРЕСТЯ». До вказаного заходу також приєдналися сільські будинки культури Великоновосілківського району  з наступними номерами:
12 Червня, 2019 р., 16:29
07 червня 2019 року в приміщенні Великоновосілківської районної ради був проведений семінар для інженерів з охорони праці Великоновосілківського району з питань порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.
12 Червня, 2019 р., 16:21
Звертаємо увагу роботодавців і працівників, що за 10 місяців 2018 року в Україні під час виконання робіт на висоті травмовано 194 працівники, з них – 77 смертельно.
11 Червня, 2019 р., 16:40
11 червня 2019 року в с-щі Розлив Костянтинопільської сільської ради Великоновосілківського району пройшов традиційний День поля «Інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур в агрокліматичних умовах Донецької області» на державному підприємстві дослідного господарства «Забойщик» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України.
11 Червня, 2019 р., 13:26
Літні канікули - найбільш очікувана та улюблена дітьми пора року. Це також пора, яка додає неспокою батькам, через зайнятість яких на роботі діти залишаються нерідко недоглянутими. Саме відсутність батьківського контролю за місцем, часом та способом проведення дозвілля дитиною стає передумовою для вчинення ними протиправних діянь.
10 Червня, 2019 р., 13:48
Після завершення навчального року найактуальніше питання: де і як відпочити від напруженого навчання. Необхідно набратися сил, здоров‘я, заряду позитивних емоцій та вражень. Таку можливість надали 23 пришкільних таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти району, які працювали з 27.05. – 09.06.2019 року. У пришкільних таборах відпочинку протягом 14 днів відпочили 1213 учнів початкових класів та учнів старших класів пільгової категорії, що становило 36,7 % від загальної кількості дітей шкільного віку. На пришкільних таборах відпочинку дітям надавалась дворазове харчування та буфетна продукція.
10 Червня, 2019 р., 11:47
10 червня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Алчієва проведено апаратну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Євгена Кіруцака, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Чаган,  керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, а також підприємств і організацій району.
10 Червня, 2019 р., 09:37
У 2002 році Міжнародна організація праці оголосила 12 червня Всесвітній днем боротьби за ліквідацію дитячої праці з тим, щоб привернути увагу широких кіл громадськості, світової спільноти, національних урядів та суспільства до всесвітнього руху за заборону дитячої праці і особливо її найгірших форм, до яких відносяться рабство, небезпечну роботу, залучення дітей до проституції, виготовлення порнографічних матеріалів і протиправну діяльність. Такі види дитячої праці, як виснажлива й надмірно тривала праця дітей у домашньому господарстві (насамперед, це стосується сільських дітей); робота у промисловості, в установах та організаціях, яка не відповідає фізичним та розумовим здібностям дітей, шкодить їхньому здоров`ю, заважає навчанню та розвитку дитини; робота у сімейному бізнесі, яка перебуває поза громадським та державним контролем, чим створюються передумови для перетворення такої праці у найгірші форми; робота на вулиці у несприятливих погодних умовах, часто — у несприятливому соціальному оточенні (миття автомашин, вулична торгівля, жебракування тощо), суперечать законодавству нашої держави.
10 Червня, 2019 р., 09:34
На базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» в м. Бахмуті 19 червня 2019 року відбудуться регіональні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Донецькій області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора