Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

31 Січня, 2019 р., 13:10
31 січня 2019 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Євгена Кіруцака відбулась робоча нарада з членами комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива з питань реалізації норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива» (із змінами та доповненнями). Зазначені зміни буде використано в подальшій роботі комісії.
31 Січня, 2019 р., 08:34
29 січня в Україні відзначають річницю Бою під Крутами. У 1918 році поблизу села Пам’ятне на Чернігівщині відбувся бій між більшовицькими військами Михайла Муравйова та об’єднаними військами юнкерів 1-ї Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького та першої сотні новоствореного Студентського куреня під єдиним командуванням Аверкія Гончаренка. Цей бій на чотири дні стримав наступ більшовиків на Київ, що дало можливість українській владі укласти Брест-Литовський договір, який засвідчив міжнародне визнання УНР як незалежної та суверенної держави. З метою вшанування пам’яті молодих сміливців, юнаків, що вписали нову сторінку історії України, голова райдержадміністрації Ганна Ященко запросила до участі в круглому столі учнів Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. В бесіді взяли участь директор школи Олена Авілова та викладач історії Марина Мегельбей. Діти висловлювали власні думки, аналізували події тих часів та встановлювали паралелі з сучасністю. Дивлячись на таке підростаюче покоління, серце переповнює гордість і надія. Школярі щиро пройнялись історіями того часу та долями молодих людей, що віддали життя за державність. Бесіда видалась надзвичайно цікавою і інформативною.
30 Січня, 2019 р., 08:20
29 січня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
29 Січня, 2019 р., 16:52
25 січня 2018 року з метою опрацювання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою КМУ від 22 серпня 2018року № 658, в приміщенні Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області відбулась робоча зустріч представників управління освіти, молоді та спорту Великоновосілківської районної державної адміністрації, Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області.
29 Січня, 2019 р., 16:49
29 січня 2019 року у Великоновосілківському районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу «Патронат над дитиною, як складова системи захисту дітей та підтримки в Україні».
29 Січня, 2019 р., 14:13
28 січня 2019 року відбулась апаратна нарада райдержадміністрації за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Алчієва, заступника голови райдержадміністрації Євгена Кіруцака, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Чаган, радника голови райдержадміністрації Віктора Бойка, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств і установ району. Під час наради обговорено: рішення районної ради регіонального розвитку при Великоновосілківській райдержадміністрації, стан інфекційної захворюваності у Великоновосілківському районі, тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси під час проведення чергових виборів Президента України 31.03.2019 р., стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях райдержадміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян. В результаті спільного, дієвого обговорення відповідних питань та планових завдань було надано ряд доручень окремим керівникам, скоординовано роботу служб та встановлено терміни виконання доручень.
28 Січня, 2019 р., 13:43
Це Голокост – всього одне лиш слово,

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора