Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

Шановні волонтери! Щиро вітаємо вас із нагоди свята

Дата створення: 10:43 05.12.2019, Переглядів: 14

Шановні волонтери! Щиро вітаємо вас із нагоди свята.

Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата створення: 15:06 04.12.2019, Переглядів: 31

3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю. Так, з нагоди цього Дня, у Великоновосілківському районі організовано та проведено ряд заходів.

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства”

Дата створення: 14:31 04.12.2019, Переглядів: 152

04 грудня 2019 року завідувачем сектору опіки та піклування служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації Магомедовою Саніят та головним спеціалістом сектору опіки та піклування служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації Балжі Тетяною проведено лекції з теми: «Домашнє насильство» у Великоновосілківському професійному ліцеї та Великоновосілківській гімназії з загальноосвітньою школою І ступеню Великоновосілківської районної ради Донецької області.

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

Дата створення: 14:42 03.12.2019, Переглядів: 33

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 09:54 03.12.2019, Переглядів: 17

3 грудня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Членами комісії розглянуто 31 заяву щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За результатами розгляду документів, 28 громадянам даної категорії призначено соціальні виплати, 3 громадянам відмовлено, оскільки в ході перевірки не було підтверджено їх фактичне проживання на території Великоновосілківського району.

Профорієнтаційний урок для учнівської молоді Нескученської ЗОШ І-ІІІст ім.М.О.Корфа

Дата створення: 08:39 03.12.2019, Переглядів: 23

З метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями фахівцем  відділу активної підтримки безробітних Великоновосілківського районного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний урок для учнівської молоді Нескученської ЗОШ І-ІІІст ім.М.О.Корфа.

Інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг

Дата створення: 08:38 03.12.2019, Переглядів: 26

З метою підвищення рівня поінформованості населення щодо послуг та можливостей державної служби зайнятості 28 листопада 2019 року фахівцем Великоновосіківського районного центру зайнятості було надано інформаційно-консультаційні послуги відвідувачам Центру надання адміністративних послуг.

Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії IRENA підтримує Україну у розвитку «зеленої» енергетики та декарбонізації економіки

Дата створення: 16:44 02.12.2019, Переглядів: 16

На запрошення Держенергоефективності генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA Франческо Ла Камера вперше відвідав Україну, взяв участь у відкритті X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики та запевнив у підтримці України в цій сфері.

«Соціальне підприємництво, як ефективний механізм вирішення соціальних проблем»

Дата створення: 13:33 02.12.2019, Переглядів: 26

У Великоновосілківському районному центрі зайнятості пройшов тренінг на тему «Соціальне підприємництво» за участю бізнес-тренеру від USAID Юрія Тупікало. До участі у тренінгу були запрошені головний спеціаліст відділу економічного розвитку управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та АПК Оксана Христофорова, голови громадських організацій «Селищне товариство греків «Великий Янісоль» та «Нові рішення селища Благодатне», підприємці та безробітні.