Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

Старт 2-ї хвилі державної підтримки для ОСББ: ще 70 об’єднань залучили понад 25 млн грн «теплих кредитів» за тиждень

Дата створення: 14:25 14.08.2019, Переглядів: 11

Минулого тижня ще 70 ОСББ залучили більше 25 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Сергій Савчук: Ощадбанк відновлює видачу «теплих кредитів» для ОСББ

Дата створення: 14:23 14.08.2019, Переглядів: 9

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення ОСББ.

Засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Дата створення: 13:28 14.08.2019, Переглядів: 23

14 серпня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, на якому було заслухано 7 питань. Найголовніші з яких, питання про епідемічну ситуацію з туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у Великоновосілківському районі за 6 місяців 2019 року, про кількість проведених обстежень серед осіб Великоновосілківського району за допомогою пересувного цифрового флюорографа, кількість виявлених осіб з підозрою на туберкульоз. Членам районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу були надані відповідні рекомендація.

Агентські пункти в сільських радах виправдали своє призначення

Дата створення: 10:03 14.08.2019, Переглядів: 11

12 серпня 2019 начальник відділу обслуговування громадян № 1 Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Лілія Кравченко провела чергові прийоми в агентських пунктах обслуговування громадян Старомлинівської та Краснополянської сільських рад Великоновосілківського району.

Перевипуск електронного пенсійного посвідчення

Дата створення: 10:00 14.08.2019, Переглядів: 8

Електронні пенсійні посвідчення (ЕПП) випускають вже три роки, і нині наближається час, коли в них закінчується термін використання саме як банківської картки. Хвилюватися з цього приводу не потрібно, адже це нормальна практика: всім відомо, що через певний період банківську картку потрібно поновлювати.

Продовжується підготовка до нового навчального року

Дата створення: 15:17 13.08.2019, Переглядів: 26

Сьогодні виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Алчієв продовжив роботу по перевірці стану ЗОШ району до прийдешнього навчального року, і з робочим візитом відвідав Старомайорську загальноосвітню  школу.

«Профілактичний рейд»

Дата створення: 14:40 13.08.2019, Переглядів: 12

12 серпня 2019 року, з метою своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, взяття їх на профілактичний облік служби у справах дітей, проведення бесіди з батьками про необхідність ведення здорового способу життя, виконання батьківських обов`язків, негайного реагування на скарги небайдужих громадян, інформацію від органів, служб, організацій, всебічного вивчення умов проживання, виховання, розвитку, відпочинку дітей, збереження їх життя і здоров’я, попередження насильства, правопорушень, цільового використання державної допомоги на дітей, пропаганди кращих зразків сімейного виховання, надання допомоги, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Луценко А.С., інспектором сектору з ювенальної превенції Великоновосілківського ВП старшим інспектором сектору з ювенальної превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУ НП в Донецькій області Демуренком В.В., в.о. директора Великоновосілківського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Хараманом В.С. на території Краснополянської сільської ради відвідано 6 родин, в яких виховується 15 дітей.

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 09:30 13.08.2019, Переглядів: 27

13 серпня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Апаратна нарада в райдержадміністрації

Дата створення: 15:22 12.08.2019, Переглядів: 36

Сьогодні в.о. голови райдержадміністрації Олександр Алчієв провів апаратну нараду з актуальних питань за участю заступника голови райдержадміністрації Євгена Кіруцака, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Чаган та начальників відділів структурних підрозділів райдержадміністрації.

Засідання круглого столу для страхового активу Станції швидкої медичної допомоги м. Донецька - ВСП КЛПУ «ОЦЕМД та МК»

Дата створення: 13:19 12.08.2019, Переглядів: 27

06 серпня 2019 року головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Великоновосілківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Молодан О.В. провела засідання круглого столу з членами комісії із соціального страхування Станції швидкої медичної допомоги м. Донецька- ВСП КЛПУ «ОЦЕМД та МК».