Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

До уваги сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Дата створення: 15:47 02.08.2019, Переглядів: 69

Фінансова підтримка надається новоствореним сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (далі – СОКи) на безоплатній та безповоротній основі. Новоствореним вважається СОК, державна реєстрація  якого відбулась після 01 січня 2018 року.

Інформаційно - просвітницькі заходи фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата створення: 14:58 02.08.2019, Переглядів: 29

30 липня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кужель С.Б. у приміщенні Старомайорської сільської ради проведено інформаційну кампанію на тему: «Патронат над дитиною».

Красна гірка

Дата створення: 14:39 02.08.2019, Переглядів: 28

Мабуть, всі чули історію заснування селища Селгір Єні-Сала, тобто Великої Новосілки, коли переселені з Криму греки обирали собі місце для поселення. В переказах розповідається, що мандрівники були вражені мальовничою картиною, яка відкрилась з так званої «Красної гірки»: різнотравний степ, порізаний річками, які згодом отримали назви Мокрі Яли, Шайтанка, Кашлагач. Сьогодні ми на власні очі маємо змогу подивитись на свій край очима предків! Живописні пейзажі району з «Красної гірки».

Відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Дата створення: 13:50 02.08.2019, Переглядів: 26

З метою відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та підвищення рівня поінформованості та усвідомлення молоді гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища в молодіжних центрах Великоновосілківського району відбулись наступні заходи:

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 10:19 02.08.2019, Переглядів: 16

02 серпня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.  . В ході засідання розглянуто 5 заяв про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям , 1 заяву про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та про призначення субсидії на придбання скрапленого балонного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та оплату житлово-комунальних послуг та 24 заяви щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Дата створення: 12:02 01.08.2019, Переглядів: 37

31 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів перше засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

Великоновосілківський районний відділ державної міграційної служби змінив місце знаходження

Дата створення: 16:02 31.07.2019, Переглядів: 614

Інформуємо мешканців смт Велика Новосілка і району, що Великоновосілківський районний відділ  ГУ ДМС України в Донецькій області змінив своє місце знаходження та надає адміністративні послуги у сфері міграції суб’єктами звернення за такою адресою :

Відбулась робоча нарада щодо визначення пріоритетних заходів забезпечення пожежної безпеки навчальних закладів

Дата створення: 13:46 31.07.2019, Переглядів: 24

30 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак  провів робочу нараду з начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяною Пархом та начальником Великоновосілківського районного відділу ГУ ДСНС України у Донецькій області, підполковником служби цивільного захисту Сергієм Тєпловим з питань пожежної безпеки в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Близько 12 тис. домогосподарств в Україні вже використовують сонячні панелі та заощаджують на рахунках за електроенергію

Дата створення: 13:44 31.07.2019, Переглядів: 17

Українські родини продовжують активно переходити на «чисту» електроенергію.