Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район,
смт Велика Новосілка, вулиця Центральна, 34
телефон:(06243)21-3-34, факс:(06243)21-7-66, e-mail:vns.a@dn.gov.ua

Новини

Допоможіть дітям –візьміть в свою родину!

Дата створення: 11:27 12.03.2019, Переглядів: 242

Гарні діти Вячеслав (10 років) та Оленка ( 9 років) мають статус дітей-сиріт. Вони мріють про велику дружню родину, про люблячих  батьків. Діти веселі, активні, товариські. Відповідно до діючого законодавства, сім`я або одинока особа має право взяти під опіку, у прийомну сім`ю або дитячий будинок сімейного типу дитину. Громадяни, які бажають і мають можливість оточити дітей сімейним теплом, подарувати їм щасливе життя у своїй сім`ї, можуть звернутися до служби у справах дітей райдержадміністрації, яка знаходиться за адресою: смт. Велика Новосілка, вул. Шкільна, 42, або за телефоном 2-13-99.

Профілактичний рейд

Дата створення: 11:26 12.03.2019, Переглядів: 278

11 березня 2019 року, з метою своєчасного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, взяття їх на профілактичний облік служби у справах дітей, проведення бесіди з батьками про необхідність ведення здорового способу життя, виконання батьківських обов`язків, негайного реагування на скарги небайдужих громадян, інформацію від органів, служб, організацій, всебічного вивчення умов проживання, виховання, розвитку, відпочинку дітей, збереження їх життя і здоров’я, попередження насильства, правопорушень, цільового використання державної допомоги на дітей, пропаганди кращих зразків сімейного виховання, надання допомоги, головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Балабан В.В., інспектором сектору з ювенальної превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУ НП в Донецькій області Хара Л.Д., старшим інспектором сектору з ювенальної превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУ НП в Донецькій області Демуренко В.В., дільничним Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУ НП в Донецькій області Абдуллаєвим А.Б., начальником відділу Великоновосілківського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Хараманом В.С. на території Шахтарської сільської ради відвідано 6 родин, в яких виховується 11 дітей.

Діти шукають родину

Дата створення: 11:25 12.03.2019, Переглядів: 246

Сестрички Евеліна (11 років) та Олександра (10 років) мають статус дітей-сиріт. Дівчатка активні, веселі, товариські. Відповідно до діючого законодавства, сім`я або одинока особа має право взяти дитину під опіку, у прийомну сім`ю, дитячий будинок сімейного типу або усиновити. Держава матеріально підтримує піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів. Детальну інформацію Ви можете отримати в службі у справах дітей райдержадміністрації за адресою: смт. Велика Новосілка, вул. Шкільна, 42, або за телефонами: 2-13-99.

Пам'ятка для роботодавця

Дата створення: 10:33 12.03.2019, Переглядів: 180

Апаратна нарада в райдержадміністрації

Дата створення: 10:10 12.03.2019, Переглядів: 165

Під головуванням першого заступника голови Великоновсілківської районної державної адміністрації Олександра Алчієва 11 березня відбулась апаратна нарада. Традиційно участь у ній брали заступник голови, керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації. Також на нараді були присутні керівники територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, керівники підприємств, установ, організацій району згідно зі списками запрошених. На засіданні обговорено поточні питання діяльності райдержадміністрації. Зокрема, встановлення економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до чинного законодавства України, стан ринку праці. Окрема увага приділялась питанню створення матеріального резерву для запобігання та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій . В зв’язку з проведенням 21 квітня Дня довкілля на нараді акцентувалась увага на необхідності проведення робіт з благоустрою та впорядкування територій населених пунктів району. Підбиваючи підсумки апаратної наради, Олександр Сергійович наголосив на необхідності сумлінного виконання державними службовцями своїх посадових обов’язків, на підвищенні рівня виконавської дисципліни, удосконаленні організації та підвищенні ефективності їх роботи.

Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації Донецької області щодо стану соціальних виплат за лютий 2019 року.

Дата створення: 09:25 11.03.2019, Переглядів: 158

Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації повідомляє, що виплати за лютий 2019 року  допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам , які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі , яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам вихователям за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях здійснені в повному обсязі. Загальна сума коштів на вищевказані виплати склала 5,8 млн.грн.

ПРИЙОМНА СІМ'Я

Дата створення: 09:16 11.03.2019, Переглядів: 190

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ЖІНОЧОГО СВЯТА - 8 БЕРЕЗНЯ

Дата створення: 16:18 07.03.2019, Переглядів: 247

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро. Саме прекрасна половина людства пробуджує у чоловіків найкращі почуття, надихає їх на нові сили, допомагає стати кращими та сильнішими.

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 11:22 07.03.2019, Переглядів: 206