Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

Основні показники роботи Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області за червень та за 1 півріччя 2019 року

Дата створення: 14:30 05.08.2019, Переглядів: 18

В Великоновосілківському районі станом на 01.07.2019 на обліку перебувають 24073 пенсіонера, з цієї чисельності пенсійні виплати отримують 18904 громадян, з них 7475 осіб, що перемістилися з непідконтрольної території.  

Апаратна нарада в райдержадміністрації

Дата створення: 10:56 05.08.2019, Переглядів: 46

5 серпня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Олександр Алчієв провів апаратну нараду з актуальних питань за участю заступника голови райдержадміністрації Євгена Кіруцака , керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Чаган та начальників відділів структурних підрозділів райдержадміністрації.

Великоновосілківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє

Дата створення: 10:31 05.08.2019, Переглядів: 165

Великоновосілківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що Пенсійним фондом України у співпраці з міжнародною організацією Проект USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні» виготовлено 5 відеороликів на актуальні теми з пенсійного забезпечення (добровільної участі у в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування; електронне пенсійне посвідчення; вік виходу на пенсію; страховий стаж, що необхідний для призначення пенсії; негативних наслідків тіньової зайнятості). Зазначена відеопродукція сприятиме більшій поінформованості громадян України та формуванню громадської думки щодо переваг офіційного працевлаштування.

До уваги сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Дата створення: 15:47 02.08.2019, Переглядів: 72

Фінансова підтримка надається новоствореним сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (далі – СОКи) на безоплатній та безповоротній основі. Новоствореним вважається СОК, державна реєстрація  якого відбулась після 01 січня 2018 року.

Інформаційно - просвітницькі заходи фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата створення: 14:58 02.08.2019, Переглядів: 31

30 липня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кужель С.Б. у приміщенні Старомайорської сільської ради проведено інформаційну кампанію на тему: «Патронат над дитиною».

Красна гірка

Дата створення: 14:39 02.08.2019, Переглядів: 30

Мабуть, всі чули історію заснування селища Селгір Єні-Сала, тобто Великої Новосілки, коли переселені з Криму греки обирали собі місце для поселення. В переказах розповідається, що мандрівники були вражені мальовничою картиною, яка відкрилась з так званої «Красної гірки»: різнотравний степ, порізаний річками, які згодом отримали назви Мокрі Яли, Шайтанка, Кашлагач. Сьогодні ми на власні очі маємо змогу подивитись на свій край очима предків! Живописні пейзажі району з «Красної гірки».

Відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Дата створення: 13:50 02.08.2019, Переглядів: 28

З метою відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та підвищення рівня поінформованості та усвідомлення молоді гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища в молодіжних центрах Великоновосілківського району відбулись наступні заходи:

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 10:19 02.08.2019, Переглядів: 17

02 серпня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.  . В ході засідання розглянуто 5 заяв про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям , 1 заяву про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та про призначення субсидії на придбання скрапленого балонного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та оплату житлово-комунальних послуг та 24 заяви щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Дата створення: 12:02 01.08.2019, Переглядів: 39

31 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів перше засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.