Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район,
смт Велика Новосілка, вулиця Центральна, 34
телефон:(06243)21-3-34, факс:(06243)21-7-66, e-mail:vns.a@dn.gov.ua

Новини

Реалізація інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку у Великоновосілківському районі

Дата створення: 16:27 18.12.2018, Переглядів: 248

18 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Ганна Ященко відвідала комунальну лікувально-профілактичну установу «Великоновосілківська центральна районна лікарня», де наразі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку відбувається реалізація двох інвестиційних проектів: «Капітальний ремонт з елементами термомодернізації будівлі поліклінічного корпусу» та «Покращення якості надання медичних послуг по Великоновосілківському району шляхом проведення капітального ремонту 3 та 4 поверху центральної районної лікарні та придбання медичного обладнання». Ганна Анатоліївна завітала у медичний заклад з метою робочої перевірки обсягів і якості проведення ремонтних робіт.

Інформація щодо проведення Всеукраїнського тижня права на території Великоновосілківського району у 2018 році

Дата створення: 15:59 18.12.2018, Переглядів: 238

В управлінні соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації були проведені навчальні семінари на теми:

Засідання районного комітету доступності

Дата створення: 12:01 18.12.2018, Переглядів: 228

Робочий візит Першої леді України Марини Порошенко до Донецької області

Дата створення: 11:27 18.12.2018, Переглядів: 240

17 грудня 2018 року до Донецької області з робочим візитом завітала Перша леді України Марина Порошенко. У заходах в рамках візиту взяли участь почесні гості - голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово – цивільної адміністрації Олександр Куць, народний депутат України Артур Герасимов.

Засідання постійної комісії

Дата створення: 10:22 18.12.2018, Переглядів: 226

Сім’я Семенових з Великої Новосілки посіла почесне ІІІ місце в обласному конкурсі «Молода родина - 2018»

Дата створення: 13:38 17.12.2018, Переглядів: 248

14 грудня в Палаці культури шахтоуправління «Покровське» відбувся фінальний етап традиційного конкурсу, який проводиться за ініціативою департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації – «Молода родина – 2018». Змагання молодих, дружніх, творчих та ініціативних сімей проходило на Донеччині десятий раз. Великоновосілківський район представила сім’я Семенових – Євген, Олена та їх трирічний син Андрійко. Конкурсна програма складалась з кількох етапів. Для першого з них кожна родина виконала «домашнє завдання» – підготувала свою відеопрезентацію. Після відеознайомства татусі, мами та їх діти повним сімейним складом виступали з творчими номерами. Після виступів дорослі відповідали на запитання ведучого. Їх відповіді переконували, що подружні пари досить добре знають про внутрішній світ та вподобання одне одного, поважають справжні сімейні цінності: любов, турботу, повагу та терпіння, вміння поступатися та проявляти справжню дипломатію у взаємовідносинах.Останнім етапом було романтичне зізнання. Коли настав час підбивати підсумки, на сцену запросили членів журі, які оголосили переможців та нагородили їх дипломами й цінними подарунками. Почесне третє місце зайняла сім’я Семенових з Великоновосілківського району. Наші учасники отримали неймовірну підтримку вболівальників, які приїхали у складі делегації від Великоновосілківського району.            

Засідання регіональної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата створення: 11:38 17.12.2018, Переглядів: 241

13 грудня 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Алчієва відбулось засідання регіональної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На захід запрошено страхувальників Піддубненської, Іскрівської, Комарської та Шевченківської сільських рад, які мають ознаки тіньової зайнятості в сфері торгівлі по даним електронних реєстрів. За результатами індивідуального розгляду справ кожного з запрошених підприємців, в окремих випадках члени комісії вирішили, що зауваження чи рекомендації відсутні. Щодо більшості страхувальників прийнято рішення рекомендувати підвищити рівень заробітної плати найманому працівнику, та привести у відповідність до чинного законодавства звітну документацію і трудові договори. На завершальному етапі засідання вирішено: продовжити опрацювання даних щодо роботодавців, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі та використовують працю найманих працівників без належного оформлення, або укладають угоди цивільно – правового характеру, мають ознаки тіньової зайнятості.

Відбувся І (місцевий) етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України»

Дата створення: 11:10 17.12.2018, Переглядів: 229

15 грудня 2018 року в спортивній залі РКОК «Нива» смт Велика Новосілка відбувся І (місцевий) етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України».