Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Новини

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата створення: 11:21 13.12.2018, Переглядів: 377

Засідання комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг

Дата створення: 16:43 12.12.2018, Переглядів: 421

12 грудня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості населення з оплати житлово-комунальних послуг.

Голова райдержадміністрації Ганна Ященко провела робочу нараду щодо засідання Ради регіонального розвитку

Дата створення: 17:12 11.12.2018, Переглядів: 427

11 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Ганна Ященко провела робочу нараду щодо організації та проведення засідання Ради регіонального розвитку при Великоновосілківській райдержадміністрації. Раду створено на виконання протоколу засідання Ради Регіонального розвитку при Донецькій обласній державній адміністрації від 29 листопада 2018 року з метою створення своєрідного майданчика для прийняття важливих і ефективних рішень у сфері реалізації програм регіональної політики і реформи децентралізації. Першим завданням Ради є реалізація нових пріоритетів державної регіональної політики. Це ефективне використання внутрішнього потенціалу району, стимулювання та підтримка місцевих ініціатив, підвищення конкурентоспроможності регіону.

Проведено апаратну нараду при райдержадміністрації

Дата створення: 17:09 11.12.2018, Переглядів: 415

11 грудня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Ганни Ященко проведено апаратну нараду при райдержадміністрації. На захід запрошено заступників голови, керівника апарату, начальників відділів і управлінь, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході наради обговорено: підсумки роботи Великоновосілківського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Донецькій області за одинадцять місяців 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року; попередження загибелі людей на пожежах; стан виконавської дисципліни у відділах, управліннях райдержадміністрації, стан роботи зі зверненнями громадян, а також ряд організаційних питань. Під час опрацювання пункту порядку денного щодо попередження загибелі людей на пожежах, гостро постало питання стану пожежних водоймищ в населених пунктах району. Ганна Анатоліївна наголосила на необхідності негайного вирішення проблеми, та надала відповідні доручення і рекомендації. Серед організаційних питань, розглянутих на нараді стан погашення заборгованості по заробітній платі та єдиному соціальному внеску комунального підприємства «Великоновосілківський комунхоз»; стан освоєння коштів ДФРР; стан освоєння коштів фінансової підтримки, створення робочих міст для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, та інше.

Закінчилась акція «16 днів проти гендерно-обумовленого насильства»

Дата створення: 13:34 11.12.2018, Переглядів: 697

З метою привернення уваги учнів закладів загальної середньої освіти району до актуальних для українського суспільства проблем подолання гендерно-обумовленого насильства, управлінням освіти, молоді та спорту Великоновосілківської райдержадміністрації було розроблено та затверджено план заходів проведення акції «16 днів проти насильства».

8 грудня 2018 року в смт Велика Новосілка відбулись змагання з баскетболу серед юнаків

Дата створення: 14:47 10.12.2018, Переглядів: 369

8 грудня 2018 року в спортивній залі РКОК «Нива» смт Велика Новосілка відбулися змагання з баскетболу серед юнаків 2005 р.н. і молодше. У змаганнях взяло участь 5 команд: Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня, Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Нескучненська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.О. Корфа та Комарська ЗОШ І-ІІІ ступенів.