Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Перелік адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг при Великоновосілківській райдержадміністрації

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Великоновосілківській райдержадміністрації, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації 30 вересня 2019 року № 202

 

Реєстраційний відділ райдержадміністрації

 

1. Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування).

2. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування).

3. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування).

4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування)ю

5. Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (крім громадських формувань).

6. Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування).

7.Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

8. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування).

9. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування).

10. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування).

11. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування).

12. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

13. Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування).

14. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування).

15. Державна реєстрація фізичної особи – підприємця.

16. Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

17. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

18. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням.

19. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

20. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи-підприємця.

21. Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

22. Виправлення помилки у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

23. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.

24. Державна реєстрація іншого (відмінного від права власності) речового права на нерухоме майно.

25. Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно.

26. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

27. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

28. Скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

29. Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

30. Скасування рішення державного реєстратора.

31. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

32. Відкликання заяви у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

 

Головне територіальне управління юстиції в Донецькій області

 

1. Державна реєстрація створення громадського об’єднання.

2. Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

3. Державна реєстрація включення відомостей про громадське об’єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4. Державна реєстрація рішення про виділ громадського об’єднання.

5. Державна реєстрація рішення про припинення громадського об’єднання.

6. Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення громадського об’єднання.

7. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об’єднання.

8.Державна реєстрація припинення громадського об’єднання в результаті його ліквідації.

9. Державна реєстрація припинення громадського об’єднання в результаті його реорганізації.

10. Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

11. Державна реєстрація внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання.

12. Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

13. Державна реєстрація створення структурного утворення політичної партії.

14. Державна реєстрація створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

15. Державна реєстрація створення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

16. Державна реєстрація створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

17. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

18. Державна реєстрація змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

19. Державна реєстрація змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

20. Державна реєстрація змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

21. Державна реєстрація включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

22. Державна реєстрація включення відомостей про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

23. Державна реєстрація включення відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

24. Державна реєстрація включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

25. Державна реєстрація рішення про припинення структурного утворення політичної партії.

26. Державна реєстрація рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

27. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.

28. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

29. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

30. Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

31. Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.

32. Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті ліквідації.

33. Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організації роботодавців в результаті ліквідації.

34. Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.

35. Державна реєстрація припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.

36. Державна реєстрація припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації.

37. Державна реєстрація припинення організації роботодавців, об’єднання організації роботодавців в результаті реорганізації.

38. Державна реєстрація припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.

39. Державна реєстрація рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організації роботодавців.

40. Державна реєстрація рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

41. Державна реєстрація статуту територіальної громади.

42. Державна реєстрація змін до статуту територіальної громади.

43. Скасування державної реєстрації статуту територіальної громади.

44. Видача дубліката свідоцтва про державну реєстрацію статуту територіальної громади.

 

Міськрайонне управління Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області у Великоновосілківському районі та м. Донецьк

 

1. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

2. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

3. Внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту з видачею витягу.

4. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

5. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

6. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені безпосередньо законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.

7. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

8. Виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

9. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.

10. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

11. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

12. Надання відомостей з Держаного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

13. Надання відомостей з Держаного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

14. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

15. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

16. Видача довідки з державної статистичної звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.

17. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

18. Видача висновку про погодження документації із землеустрою.

 

Великоновосілківський РВ ГУ ДСНС в Донецькій області

 

1. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

 

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

1. Видача паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

2. Внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

3. Анулювання паспорта прив’язки для розміщення стаціонарних тимчасових споруд та пересувних тимчасових споруд.

4. Подовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

5.Видача висновку про можливість розташування та відповідність намірів щодо місця розташування ТС, а також паспорта прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

6. Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки.

7. Внесення змін до будівельного паспорту забудови земельної ділянки.

8. Надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

9. Внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

10. Присвоєння поштової адреси об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна.

11. Видача довідки про присвоєння (зміну) адреси об’єкту адресації.

 

Департамент архітектурно-будівельної інспекції в Донецькій області

 

1. Реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

2. Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації (щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними (СС1) наслідками, щодо об’єктів, які належать до ІІ категорії складності (клас наслідків (відповідальності) СС2), розташованих за межами населених пунктів і на території кількох адміністративно-територіальних одиниць, а також на територіях де сільські, селищні, міські ради не утворили виконавчі органи з питань державного архітектурно-будівельного контролю).

3. Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації (щодо об’єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

 

Управління Держпродспоживслужби у Великоновосілківському районі

 

1. Видача експлуатаційного дозволу для провадження діяльності:

на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;

на потужностях (об’єктах) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, префіксів і кормів.

2. Видача експлуатаційного дозволу операторам ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.

 

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

1. Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

2. Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї замість втраченого, їх заміна у разі непридатності до використання або в зв’язку із зміною прізвища, ім’я та по батькові.

3. Подовження строку дії посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім’ї, яке видається членам багатодітної сім’ї.

4. Вписування дитини в посвідчення батьків з багатодітної сім’ї.

5. Вклеювання фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням дитини 14-річного віку.

 

Великоновосілківська селищна рада

 

1. Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

2. Надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки.

4. Надання дозволу на розміщення тимчасової споруди.

5. Надання довідки про право фізичної особи на отримання доходу від податкового агенту без утримання податку.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора