Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Платниками податків Мар’їнського управління цього року сплачено майже 362 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

За 10 місяців 2018 року від платників Мар’їнського, Великоновосілкого районів та м. Вугледар до зведеного бюджету надійшло 361,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 63,5 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомили в Мар’їнському управлінні ГУ ДФС у Донецькій області.

Із загальної суми сплаченого податку 74,8 відсотків, а це 270,3 млн. грн. залишилось у розпорядженні місцевих рад, до державного бюджету спрямовано 91,3 млн. гривень.

Мар’їнське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу щодо недопустимості виплати заробітної плати в “конвертах”.

Працівник повинен пам’ятати, що без офіційного оформлення робота не зараховується до трудового стажу, а сам працівник втрачає право на:

соціальне страхування (з неофіційної винагороди не сплачуються страхові внески);

отримання допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності в разі хвороби;

отримання відшкодування шкоди в разі профзахворювання або якщо стався нещасний випадок на виробництві;

щорічна оплачувана відпустка.

Легалізація оплати праці та зайнятості населення – запорука соціального захисту громадян України.

Згідно ст.24 КЗпПУ працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу.

Відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 ,,Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу” повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Постанови № 413, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

- засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора