Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Детальний план території земельної ділянки площею 0,1830 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (будівля їдальні), яка знаходиться в межах населеного пункту с. Зелений Гай

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій у проекті «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1830 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (будівля їдальні), яка знаходиться в межах населеного пункту с. Зелений Гай  по вул. Ювілейній, 66 а на території Іскрівської сільської ради Великоновосілківського району Донецької області».

  1. Мета, склад та зміст детального плану території

Детальний план території розроблений з метою регулювання планування та забудови території з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів; раціонального використання території району; створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво.

Завдання проекту:

  • визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення (обслуговування) об’єкту будівництва;
  • визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;
  • Отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів.

  1. Основні техніко-економічні показники:

Площа земельної ділянки, що проектується складає  - 0,1830 га, з них площа під забудовою -606 м2, площа під замощенням – 1024 м2, площа озеленення - 200 м2.

  1. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення:

Детальний план розроблений на підставі рішення Іскрівської сільської ради від 20.03.2018 № 7/37-218 «Про розроблення детального плану земельної ділянки, орієнтованою площею 0,1830 га, яка знаходиться в межах населеного  пункту с. Зелений Гай, по вул. Ювілейна, 66а, на території Іскрівської сільської ради Великоновосілківського району під об’єктами нерухомого майна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

Замовником розроблення проекту є виконком Іскрівської сільської ради.

Розробником проекту є ФОП «Паніна А.А.», кваліфікаційний сертифікат АА №1236 від 07.02.2013.

  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з детальним планом:

З проектом детального плану території можна ознайомитися з 29.05.2018 по 12.06.2018 у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за адресою: смт. Велика Новосілка, вул. Пушкіна, 36 (будівля територіального центру II поверх), а також на офіційному веб-сторінці Великоновосілківської райдержадміністрації: http://vn-rda.gov.ua/budivnictvo-ta-arhitektura-02-10-50-29-01-2018/

  1. Інформація про посадову особу, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Гноєва Світлана Олександрівна – в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, головного архітектора (смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, 36 (будівля територіального центру II поверх, тел. 22-0-84).

  1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 29.05.2018 по 12.06.2018 у письмовому вигляді із зазначенням  прізвища,  ім’я та  по  батькові,  місця  проживання,  особистим підписом за адресою: смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 34. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора