Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Психологічна  реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

З моменту отримання статусу учасник АТО або постраждалий учасник Революції Гідності набуває право на отримання безкоштовних послуг з психологічної реабілітації. Для отримання реабілітаційних послуг особа (або її законний представник) звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання та заповнює заяву, до якої додається :

  • копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників  Революції Гідності» управління соціального захисту населення повідомляє, що до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації  включені наступні заклади:

- Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України (Полтавська обл., смт Нові Санжари,  пров. Курортний, 44);

- Дочірнє підприємство «Клінічний  санаторій ім. Горького «Закритого акціонерного товариства  лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця»  (м. Одеса, Фонтанська дорога,  б. 165).

 

Додаткова інформація за тел. 2-11-61

Відділ з обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці

управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора