Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Розпочав свою діяльність сектор з питань запобігання корупції управління

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області повідомляє, що відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 35 «Про затвердження Типових структур управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях та місті Києві та їх відділень» та наказу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області від 22 січня 2019 року № 36 «Про зміни в структурі та зменшення штатної чисельності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області та його відділень», - з 01.04.2019 розпочав свою діяльність сектор з питань запобігання корупції управління.

Згідно з Положенням про сектор з питань запобігання корупції, його працівники співпрацюють з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних зкорупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Завідувач сектору – Ярмолицький Юрій Юрійович, тел. 099 180 86 86.

Головний спеціаліст-юрисконсульт сектору – Колесник Сергій Миколайович, тел. 095 505 66 86.

Графік особистого прийому громадян завідувачем сектору з питань запобігання корупції –щочетверга з 09:00 до 12:00, за адресою: вул. Соборна, 3, каб. 2, м. Слов’янськ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора