Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стартувала кампанія декларування доходів громадян - 2019

Стартувала кампанія декларування доходів громадян - 2019!

З початку 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року

За вибором платника податків, декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації,  а при поданні податкової декларації в електронній формі - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

При направленні декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатися новим електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі - декларація) передбачено Конституцією України та Податковим кодексом України , згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати декларацію та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Граничні строки подання декларації:

для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2018 рік – 30.04.2019;

для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2018 рік – 11.02.2019;

Платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2019 року, можуть подати податкову декларацію упродовж всього 2019 року по 31 грудня включно.

Доречно додати, що за підсумками деклараційної кампанії минулого, 2018 року, Мар’їнським управлінням Головного управління ДФС у Донецькій області було залучено до декларування 3417 громадян, якими було задекларовано 40123,2 тисяч гривен доходу, бюджет отримав 3388,7 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 457,1 тисячу гривень військового збору.  Громадянам повернуто 206,4 тисяч гривень податкової знижки.

За додатковою інформацією з питань декларування доходів платники, які обслуговуються Мар’їнським управлінням, можуть звернутись за телефоном: (06278) 3-36-39.

Мар’їнське управління Головного управління ДФС у Донецькій області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора