Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Тимчасова зміна місця голосування

Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України „Про Державний реєстр виборців” за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на загальнодержавних виборах чи всеукраїнському референдумі, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

Таке звернення подається до будь-якого органу ведення Реєстру без додавання яких-небудь документів, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на відповідних виборах чи референдумі. Тимчасова зміна місця голосування виборця (виборчої дільниці) підтверджується посвідченням за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, яке видається виборцю.

Заява подається в паперовій (особисто чи через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства ) або електронній формі (з використанням  кваліфікованого електронного підпису, який відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис) з використанням сервісу "Особистий кабінет виборця" в мережі Інтернет.

Бланк заяви щодо тимчасової зміни місця голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора