Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Управлінням боротьби з відмиванням доходів за 2018 рік упереджено втрати бюджету на 2,2 млрд гривен

Управлінням боротьби з відмиванням доходів за 2018 рік упереджено втрати бюджету на 2,2 млрд гривен

За інформацією управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області за 2018 рік підготовлено 63 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму збитків, завданих державі, у розмірі 2,2 млрд гривень, у тому числі у грудні підготовлено 5 матеріалів на суму 1,2 млрд гривень.

Найбільших втрат, або більше 80%, бюджет зазнав від порушень статті 191 Кримінального кодексу України, а це привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем. Під час проведення перевірок за цією статтею працівниками фіскальної служби Донеччини виявлено 33 злочини (або половина від усіх підготовлених матеріалів) на загальну суму 1,8 млрд гривен.

Крім того, під особливий контроль спеціалістів цього підрозділу підпадають і  правопорушення у сфері контролю за державними закупівлями – за 2018 рік складено 22 матеріали на суму майже 250 млн гривень.

Усі матеріали по проведеним перевіркам передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним Кодексом України, у тому числі: 12 передано до Національної поліції України, 10 – до ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, 26 – до органів прокуратури і 15 – до оперативних та слідчих підрозділів ГУ ДФС у Донецькій області.

На теперішній час за результатами розгляду зазначених матеріалів внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань правоохоронними органами відомості щодо 21 кримінального правопорушення із загальною сумою завданих збитків бюджету країні понад 102 млн гривень та 9 матеріалів було приєднано до кримінальних проваджень.

Управлением борьбы с отмыванием доходов  за 2018 год упреждены потери бюджета на 2,2 млрд гривен

По информации управления борьбы с отмыванием доходов, полученных преступным путем, ГУ ГФС в Донецкой области за 2018 год подготовлены 63 материала с признаками уголовных правонарушений на общую сумму убытков, нанесенных государству, в размере 2,2 млрд гривен, в том числе в декабре подготовлено 5 материалов на сумму 1,2 млрд гривен.

Наибольшие потери, или больше 80%, бюджет понес от нарушений по статье 191 Криминального кодекса Украины, а это присвоение имущества путем злоупотребления служебным положением. Во время проведения проверок по данной статье работниками фискальной службы Донецкой области обнаружено 33 преступления (или половина от всех подготовленных материалов) на общую сумму 1,8 млрд гривен.

Кроме того, под особый контроль специалистов этого подразделения подпадают и правонарушения в сфере контроля за государственными закупками - за 2018 год составлены 22 материала на сумму почти 250 млн гривен.

Все материалы по проведенным проверкам переданы в правоохранительные органы для принятия решения согласно Криминального кодекса Украины, в том числе: 12 передано в Национальную полицию Украины, 10 - в ГУ СБУ в Донецкой и Луганской областях, 26 - в органы прокуратуры и 15 - в оперативные и следственные подразделения ГУ ГФС в Донецкой области.

В настоящее время по результатам рассмотрения указанных материалов внесены в Единый реестр досудебных расследований правоохранительными органами ведомости по 21 уголовному правонарушению на общую сумму нанесенного ущерба бюджету страны свыше 102 млн гривен и 9 материалов было присоединено к уголовным производствам.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора