Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Військовослужбовців з окупованих територій забезпечать житло

Військовослужбовці зможуть відмовитися від житла, яке залишилося на окупованій території, і отримати житло або компенсацію на підконтрольній території України.

Військовослужбовці, які служили в Криму, Севастополі, Донецькій і Луганській областях, які визнані тимчасово окупованими, і продовжують службу у військових формуваннях України, зможуть отримати житло або грошову компенсацію за належне їм для отримання жиле приміщення. Відповідний Закон «Про внесення зміни до статті 12 Закону України« Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей »(проект № 8394) прийнятий на засіданні Верховної Ради України 18 вересня. Проектом передбачено, що Закон набирає чинності з 1 січня 2019 року. Закон посилить соціальний захист військовослужбовців шляхом:

- надання права на забезпечення житловими приміщеннями без урахування норми про надання жилого приміщення або грошової компенсації один раз протягом усього часу проходження військової служби;

- надання права на забезпечення жилим приміщенням за новим місцем служби або перебування (проживання) без урахування їх прав на користування наданими раніше службовими житловими приміщеннями, житловими приміщеннями для постійного проживання або права власності на житлові приміщення в разі одночасного припиненням цих прав;

- надання права на забезпечення житловими приміщеннями з урахуванням попереднього часу перебування на квартирному обліку. Відмова від права власності на житлове приміщення, розташоване на тимчасово окупованих територіях, що знаходиться в приватній власності таких категорій осіб, здійснюється в порядку, визначеному Кабміном. Право власності на таке житлове приміщення набуває орган, який поліпшує житлові умови таких категорій осіб на решті території України, в порядку, який також визначається Кабміном.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора