Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Внесок Донеччини до бюджету – 8,6 млрд. грн. податків і зборів з доходів фізичних осіб

За січень-жовтень 2018 року від мешканців Донецького регіону до зведеного бюджету країни надійшло 8,6 млрд. грн. податків і зборів з  доходів фізичних осіб. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 21%, або 1,5 млрд. грн.

Майже 2,5 млрд. грн., або чверть сплачених податків і зборів з доходів фізичних осіб, спрямовано до Державного бюджету країни, що на 0,5 млрд. грн. перевищує надходження 2017 року.

Решту коштів, а саме 6,1 млрд. грн., спрямовано до місцевих бюджетів області для фінансування потреб громад. Приріст надходжень до місцевих скарбниць цього року склав майже 1 млрд. грн.

Податок на доходи фізичних осіб безпосередньо залежить від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники. Тому фахівцями фіскальної служби Донеччини постійно проводиться робота з питань легалізації трудових відносин.

Головне управління ДФС у Донецькій області закликає роботодавців дотримуватися трудового законодавства, своєчасно сплачувати податки та оформлювати належним чином найманих працівників, аби не наражатися на чималі штрафи, адже відповідальність за неофіційне працевлаштування – штраф у розмірі 111690 грн. за кожного працівника.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора