Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З 1 січня 2020 року платники податків можуть протестувати безкоштовне програмне рішення для використання програмних РРО

Мар’їнське управління Головного управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що незабаром використання реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) стане простішим, дешевшим, швидшим.

Так застосування програмного РРО має значні переваги, у порівнянні з нині діючим, зокрема:

- можна буде встановити на будь-який гаджет і зекономити на придбанні традиційних касових апаратів та їх обслуговуванні;

- передбачає виключно онлайн реєстрацію через Електронний кабінет

- передбачає онлайн передачу (отримання) даних до фіскального серверу контролюючого органу;

- за запитом користувача передбачає автоматичне створення Z-звіту (періодичного звіту) засобами фіскального серверу або засобами програмного РРО;

- дозволяє виключити послуги інформаційних еквайєрів, якими передаються дані РРО;

- дозволяє працювати в режимі offline  (до 36 годин разово та не більше 168 годин протягом календарного місяця), надіслати до ДПС дані про здійснені розрахункові операції після завершення режиму offline.

ДПС надаватиме інформаційну підтримку щодо реєстрації та застосування програмних РРО.

Суб’єкт господарювання на свій власний вибір може використовувати або класичний, або програмний РРО в залежності від своїх потреб.

Платники податків зможуть використовувати будь-який представлений на ринку програмний РРО в залежності від своїх фінансових можливостей та функціональних потреб.

ДПС надаватиме своє програмне рішення платникам податків безкоштовно. Технічна підтримка програмного рішення ДПС здійснюватиметься в межах встановленого фінансування.

Вже з 1 січня 2020 року платники податків під час здійснення розрахункових операцій можуть протестувати безкоштовне програмне рішення для використання програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора