Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З початку року аудитом Донеччини виявлено порушень податкового законодавства на 138 млн гривень

Фіскальною службою Донеччини проводиться політика відкритого діалогу з платниками податків і створення для всіх без винятку платників сприятливих умов для ведення діяльності. Крім того, підтримується курс Уряду щодо уникнення необґрунтованих перевірок та зменшення тиску на бізнес, а отже принцип контрольно-перевірочної роботи – ризикоорієнтованість, вибірковість контролю на основі ризиків несплати податків – залишається ключовим. Таким чином, підприємства, які мають високу податкову дисципліну, не потрапляють до заходів планового аудиту і можуть працювати спокійно.

За результатами контрольно-перевірочних заходів за січень-лютий  2019 року додатково донараховано до державного бюджету 138,4 млн гривень. З початку року фахівці підрозділів аудиту ГУ ДФС у Донецькій області провели 65 документальних перевірок, за  результатами яких до бюджету надійшло 8,9 млн гривень.

Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 117,2 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 21,1 млн гривень.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора