Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За користування природними ресурсами бюджет Донеччини отримав більше 114 млн грн рентних платежів

Унікальний природно-ресурсний потенціал Донеччини при його ефективному використанні є однією з найважливіших передумов стійкого розвитку регіону та якості життя, і тенденція до зростання надходжень рентних платежів сприяє його збереженню та відновленню.

Протягом січня-лютого 2019 року платники рентних платежів – надрокористувачі Донецької області спрямували до зведеного бюджету країни 114,5 млн грн, в тому числі до державного бюджету перераховано суму у розмірі 76,5 млн грн, до місцевих бюджетів надійшло 38,0 млн гривень. Приріст поточних показників склав 25%, або 22,9 млн гривень.

Лідером з найбільшим показником надходжень рентних платежів у 2019 році продовжує залишатися Покровський район, надрокористувачі якого спрямували до зведеного бюджету 45,6 млн гривень. Друге та третє місце посіли м. Бахмут та Добропільський район – 21 млн грн та 15,1 млн грн відповідно.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що з метою забезпечення повного обліку платників рентної плати за користування надрами фахівці фіскальної служби проводять звірки переліків суб’єктів господарювання, яким видано спецдозволи на користування надрами та дозволи на спеціальне водокористування з переліком платників, які надають до органів ДФС податкові розрахунки. Якщо протягом шести місяців суб'єкти господарювання не сплачують або платять рентну плату у неповному обсязі, вони можуть бути позбавлені дозволів на спеціальне водокористування та користування надрами для видобування корисних копалин.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора