Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За результатами перевірок до порушників у сфері застосування РРО застосовано 720 тис. грн штрафних санкцій

Робота Головного управління ДФС у Донецькій області у напрямку контролю за дотриманням вимог чинного законодавства з питань застосування РРО суб`єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій, триває. Станом на 01 березня 2019 року у Донецькому регіоні здійснюють такі розрахунки майже 12,5 тис. господарських одиниць. За 2 місяця 2019 року через РРО при продажу товарів (послуг) проведено розрахункових операцій на суму більше 1,5 млрд гривень.

З початку року працівниками підрозділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту області проведено 40 перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій, під час яких встановлено факти порушення касової дисципліни. Найбільш розповсюдженими з них є проведення готівкових розрахунків без застосування РРО, невидача покупцям касових чеків, неповне і несвоєчасне оприбуткування готівки. За результатами проведених фактичних перевірок порушникам донараховано 720 тис. грн штрафних санкцій, з яких 270 тис. грн вже сплачено до бюджету.

Фіскальна служба Донеччини інформує, що з метою зменшення регуляторного впливу на суб`єктів господарювання Постановою НБУ №37 від 12 лютого 2019 року урегульовано цілу низку питань щодо порядку ведення касових операцій у національній валюті.

Просимо суб`єктів господарювання та їх керівників взяти до уваги зазначену інформацію та враховувати її при здійсненні господарської діяльності.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора