Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Зміна персональних даних

Відповідно до статті 20 Закону України „Про Державний реєстр виборців” кожен виборець у разі зміни його персональних даних, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни.

Заява подається в паперовій (особисто чи через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства ) або електронній формі (з використанням  кваліфікованого електронного підпису, який відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги" має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис) з використанням сервісу "Особистий кабінет виборця" в мережі Інтернет.

У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою.

За мотивованою заявою виборця, поданою у встановлені строки, орган ведення Реєстру може визначити іншу виборчу адресу виборця, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання. Така заява подається особою до органу ведення Реєстру за місцем її фактичного проживання.

Також виборець, який не має зареєстрованого місця проживання або вибув зі своєї виборчої адреси, для визначення його нової виборчої адреси може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру із заявою щодо зміни виборчої адреси. Таке звернення подається виборцем до органу ведення Реєстру за місцем його фактичного проживання.

Виборець, також, може звернутися до органу ведення Реєстру із заявою щодо зміни (внесення/видалення) відомостей про постійну нездатність пересуватися самостійно. Така заява подається разом з документом (копією документа), що підтверджує відповідний факт.

Виборці, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також виборці, виборча адреса яких належить до території, на яку поширюються повноваження органів ведення Реєстру Донецької та Луганської областей, що тимчасово не здійснюють ведення Реєстру, можуть звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру щодо зміни своїх персональних даних у Реєстрі.

У разі внесення змін до персональних даних виборця у Реєстрі орган ведення Реєстру, який вніс зміни, повідомляє про це виборця в письмовій або електронній формі.

 

Бланк заяви виборця щодо зміни його ідентифікаційних персональних даних

Бланк заяви виборця щодо зміни його виборчої адреси

Бланк заяви виборця щодо зміни відомостей про постійну нездатність пересуватися самостійно

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора