Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Зовнішньоторговельне сальдо Донецької митниці ДФС протягом 11 місяців поточного року залишається позитивним

За статистичними даними Донецької митниці ДФС протягом одинадцяти місяців поточного року оформлено понад 50 тис. митних декларацій, з них майже 99% – в електронному вигляді. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість оформлень збільшилась на 6% або на 2,8 тис. митних декларацій. Кількість імпортних операцій зросла на 25%, експортних –  на 0,4%. У листопаді 2018 року за принципом «єдиного вікна» здійснено 98% митних оформлень, які підпадають під відповідні види державного контролю. При цьому експортні оформлення проводились виключно за цим принципом. 

Зовнішньоторговельний обіг порівняно з минулим роком збільшився на 11% та склав 4,7 млрд. доларів США. Імпортовано товарів загальною вагою понад 6 млн. тонн на суму 1,1 млрд. доларів США,  експортовано –  8,9 млн. тонн на 3,5 млрд. доларів США. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу складає 2,4 млрд. млн. доларів.

Варто відмітити, що Донецька митниця ДФС є експортоорієнтованою. Аналіз структури зовнішньої торгівлі свідчить, що найбільший відсоток експорту від загального обсягу експорту припадає саме на країни Європейського Союзу  та складає 60%. В зоні діяльності Донецької митниці ДФС протягом січня-листопада 2018 року здійснено зовнішньоторговельних операцій із 27 країнами Євросоюзу. При цьому спостерігається збільшення експорту товарів до 15 країн ЄС як за вартістю, так і за обсягами.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора